Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Netradicinis paskutinis skambutis

74-os laidos abiturientų paskutinio skambučio šventė vyko kaip ir buvo suplanuota ‒ gegužės 22 d. Tik, žinoma, ji buvo kitokia, nes šventės planus stipriai pakoregavo ir pakeitė koronavirusas. Šį kartą skambutis nuskambėjo ne mokykloje, o iš klasės vadovės namų, paskutinės pamokos metu, kuri vyko per vaizdo konferencijų programą. Neįprastinę paskutinę pamoką pagyvino ir ryškiomis spalvomis nuspalvino video filmukai su meninio ugdymo skyriaus vedėjos, l. e. direktoriaus pareigas, Iridos Motekaitienės, mažųjų pirmokėlių ir jaunesniųjų draugų, trečios gimnazinės klasės mokinių sveikinimais ir linkėjimais. Toks šventės formatas buvo įdomi ir nauja patirtis, o ir švęsti geriau tokiomis aplinkybėmis, nei niekaip.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Netradicinis paskutinis skambutis yra išjungti

Perskaitytų knygų loterijos rezultatai ir aktyviausių bibliotekos skaitytojų rinkimai

Vasario mėnesį kartu su mokykloje vykusiais renginiais, skirtais gimtajai kalbai, bibliotekoje prasidėjo knygų loterija. Ši akcija buvo skirta skaitymo skatinimui.

1-5 klasių mokiniai savo piešiniais papuošė dėžutę, į kurią buvo metamos perskaitytų ir aprašytų knygų sunumeruotos kortelės. Iš pirmokų klasės į biblioteką buvo atnešta per 50 grožinės literatūros knygų, iki tol šių pavadinimų leidinių čia neturėta, tad bibliotekos lankytojai turėjo galimybę pasirinkti įvairesnių knygų skaitymui. Kiekvieną savaitę loterijos dėžutė pildėsi naujais knygų aprašymais. Planuota, jog loterija vyks iki balandžio pradžios.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Perskaitytų knygų loterijos rezultatai ir aktyviausių bibliotekos skaitytojų rinkimai yra išjungti