Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Bendradarbiaujame su ŠPRC

Gegužės 18 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje vyko kūrybos popietė „Žydėjimo metas 2022“, kurioje koncertavo mokytojos Marytės Markevičienės vadovaujamas akordeonininkų kvintetas ir mokytojos Ritos Daukantaitės paruoštas vokalinis ansamblis. Žiūrovus sužavėjo mūsų gimnazistų profesionaliai atliekama muzika. Abu kolektyvai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Mokytoja Rita Daukantaitė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Bendradarbiaujame su ŠPRC

„Akordeonų šėlsmas“ Pasvalyje

Gegužės 12 dieną akordeonistai iš visos Lietuvos rinkosi Pasvalyje. Čia mokytojos Elonos Rodžienės iniciatyva Pasvalio muzikos mokykloje jau kelintą kartą organizuojamas festivalis „Akordeonų šėlsmas“. Festivalis vyksta kas keturi metai, bet šį kartą dėl pasaulinės pandemijos jo teko laukti net šešerius metus. Festivalyje dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų jaunieji akordeonistai. Festivalį nuotaikingais garsais pasveikino Pasvalio muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro muzikantai, o koncerte skambėjo pati įvairiausia ir labai nuotaikinga akordeonų muzika, kurią atliko įvairios sudėties ansambliai ir orkestrai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše „Akordeonų šėlsmas“ Pasvalyje

Kūrybinės dirbtuvės „Šaltinėlio“ bibliotekoje

Gegužės 10 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vykdomame projekte „Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada“. Tai edukacinis projektas, pagrįstas interaktyviomis priemonėmis vaikams ir tėvams.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Kūrybinės dirbtuvės „Šaltinėlio“ bibliotekoje

Gitaristų koncertinė veikla

Gitaros muzika šį pavasarį skambėjo ne tik gegužės 5 dieną gimnazijoje vykusiame mokinių koncerte tėveliams. Organizatorių kvietimu gegužės 10-ąją gimnazistai dalyvavo Motinos Teresės šeimų namų 10 metų gimtadienio šventėje ir parodos atidaryme Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale gegužės 12 dieną. Pastaruosiuose dviejuose renginiuose gražiausius kūrinius atliko Ausma Motiejūnaitė, Domantas Brazaitis ir Andreas Horneman Hansen.

Mokytojas Marius Būda

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Gitaristų koncertinė veikla

Hario Poterio diena

Gegužės 6-ąją gimnazijoje buvo suorganizuota Hario Poterio diena, kuri paminėta įvairiomis veiklomis. Net pats Haris Poteris aplankė pirmokus, nes jam buvo labai smalsu, kiek pirmokai žino apie jį. Paaiškėjo, kad pirmokų žinios yra labai plačios. Gimnazijos pradinukai atlikinėjo įvairias užduotis, susijusias su šiuo populiariu romanu bei filmu. Vėliau mokiniai su dailės mokytojomis Justina Šalte ir Janina Budriene piešė personažus, kurie buvo išeksponuoti bibliotekoje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Hario Poterio diena