Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Konkursas „Pasaulis muzikos vaizdais“

Kokia neišmatuojama muzikos galia, koks įdomus ir stebuklingas fantazijų pasaulis slypi kiekvienoje programinėje pjesėje! Tad būtent šia tema Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos organizuotas konkursas „Pasaulis muzikos vaizdais“ sudomino net 280 jaunųjų atlikėjų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konkursas „Pasaulis muzikos vaizdais“

Sveikiname jaunuosius pianistus!

Balandžio 16‒17 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija surengė tradicinį, jau 13-ąjį, respublikinį jaunųjų pianistų konkursą. Jis buvo skirtas įžymiojo vokiečių kompozitoriaus Liudviko van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms. Dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos konkursas persikėlė į virtualią erdvę. Tai buvo vienas rimčiausių konkursų, nes visą 3 kūrinių programą teko atlikti ir įrašyti ištisai. Konkurse dalyvavo Lietuvos menų gimnazijų, konservatorijų ir muzikos mokyklų jaunieji pianistai, kurių amžius nuo 14 iki 19 metų. Konkurso vertinimo komisijos darbe dalyvavo gimnazijos mokytoja ekspertė Marija Kaubrienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Sveikiname jaunuosius pianistus!

Konkursas „Čiurlionio jūra“

Kas, jei ne mes patys lietuviai, galime ir turime puoselėti bei propaguoti lietuvių kompozitorių kūrybą? Tai suprasdami su dideliu entuziazmu ruošėmės Lietuvos jaunųjų pianistų konkursui „Čiurlionio jūra“, kurį jau šeštąjį kartą organizavo Radviliškio muzikos mokykla. Mokėmės ne tik M. K. Čiurlionio, bet ir V. Klovos, M. Noviko, A. Šenderovo fortepijoninių kūrinių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konkursas „Čiurlionio jūra“

Konkursas „Muzikuojantys berniukai“

Karantino laikotarpis keldamas mums daug iššūkių tuo pačiu suteikia ir daug naujų galimybių. Viena iš jų ‒ virtualūs konkursai.

Šiais metais aktyviai tokiuose konkursuose dalyvaujantis mūsų gimnazijos septintokas Povilas Ušinskis šauniai pasirodė III tarptautiniame konkurse „Muzikuojantys berniukai“. Šio konkurso tarptautinė vertinimo komisija, kurios darbe dalyvavo Latvijos muzikos akademijos prof.  Normunds Viksne, pianistas prof. Rokas Zubovas, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė, Povilo pasirodymą įvertino II vietos laureato diplomu. Sveikiname!

Mokytoja Raimonda Sližienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Konkursas „Muzikuojantys berniukai“