Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Plaukimo pamokos baseine

Gruodžio 10 d. gimnazijos antrokai sėkmingai baigė programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“ pamokų ciklą.

Plaukimo pamokų metu mokiniai priprato prie vandens, išmoko sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyse, keisti kūno padėtį bei kitų naudingų įgūdžių.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Plaukimo pamokos baseine yra išjungti

Adventinis renginys „Nupinkim Advento vainiką“

Prasidėjęs adventinis laikotarpis kviečia visus susikaupti ir padėkoti vieni kitiems už meilę, kantrybę, viltį…

Gruodžio 4 d. gimnazijos pradinių klasių bendruomenė rinkosi Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre į jau tradicija tapusia adventinę vakaronę „Nupinkim Advento vainiką“. Visus susirinkusius pasveikino Šiaulių vyskupijos kurijos kancleris Evaldas Alūza. Šventinį vakarą pradėjo tikybos mokytoja Saulė Raubickaitė skaitiniais iš Šv. Rašto. Renginiui šilumos ir jaukumo suteikė pirmos klasės mokinių choro, jaunučių choro „Spinduliukai“ bei vokalinio ansamblio „Benedicat“ atliekamos giesmės ir dainos. Jiems akomponavo muzikos mokytoja Jūratė Minkevičiūtė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Adventinis renginys „Nupinkim Advento vainiką“ yra išjungti

Anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“

Gruodžio 6 d. gimnazijos mokiniai Gabija Roduner (mokytoja Zita Gramailienė) ir Ūpartas Lazdynas (mokytoja Daiva Dijokienė) dalyvavo Šiaulių Dainų progimnazijoje vykusiame anglų kalbos konkurse „Word Master Challenge“. Įveikti konkurso užduotis buvo pasiryžę 18 dalyvių iš devynių Šiaulių miesto progimnazijų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“ yra išjungti

Adventinis vakaras „Po angelo sparnu“

Gruodžio 6 d. Rėkyvos kultūros centro namuose vyko Adventinis vakaras „Po angelo sparnu“. Advento ir kalėdinių giesmių koncertą susirinkusiems klausytojams dovanojo gimnazijos jaunučių choras „Spinduliukai“, kuriam vadovauja mokytoja Jūratė Minkevičiūtė. Taip pat vakaro muzikinėje programoje dalyvavo ir vokalinius kūrinius solo atliko gimnazijos mokinės Ugnė Balsytė, Izabelė Brajinskaitė, Monika Gaučaitė, Nida Tamošaitytė, Austėja Jaseliūnaitė.

Mokytoja Jūratė Minkevičiūtė

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Adventinis vakaras „Po angelo sparnu“ yra išjungti

Koncertas Šiaulių lopšelyje-darželyje „Saulutė“

Lapkričio 30 d. antros klasės mokiniai išsiruošė į kelionę. Šį kartą gimnazijos autobusas juos vežė ne į baseiną, o į netoliese esantį lopšelį-darželį „Saulutė“. Susėdę ant suoliuko jaunieji atlikėjai kantriai laukė savo pasirodymo, o jų mokytojai mokė nugalėti baimę. „Ir ko čia bijoti, žiūrovai taip groti dar nemoka“ – drąsino atlikėjus renginio vedėja mokytoja Irina Tautkuvienė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertas Šiaulių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ yra išjungti