Paroda „Rudens gėrybių fiesta“

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko pradinio ugdymo mokinių darbelių iš daržovių ir vaisių paroda „Rudens gėrybių fiesta“. Parodos pagrindinis tikslas – skatinti vaikų kūrybingumą bei įvairias meninės saviraiškos formas. Akį džiugino vaikų kartu su tėveliais sukurti nuostabūs darbeliai iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Gimnazijos fojė puikavosi žmogeliukai, ežiukai, krabai, pingvinai, įvairių pasakų ir animacinių filmukų veikėjai. Parodą pagyvino linksmi rudeniški moliūgai-žibintai.

Dėkojame vaikams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą bei kūrybiškus darbelius.

Pradinių klasių mokytojos

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Paroda „Rudens gėrybių fiesta“ yra išjungti

Populiariausių knygų autoriai

Kurių autorių knygos rugsėjo ir spalio mėnesiais buvo skaitomiausios mokyklos bibliotekoje?

Galima pasidžiaugti, jog, nepaisant esamos sudėtingos situacijos, į mokyklos biblioteką užsukama ne tik vadovėlių ir muzikinių leidinių, bet sulaukiama ir grožinės literatūros skaitytojų.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Populiariausių knygų autoriai yra išjungti

Konkursas „Trophee Mondial 2020“ 

Lietuvos akordeonistai rugsėjo pradžioje gavo viltingą žinutę, kurią atsiuntė 70-ojo jubiliejinio konkurso „Trophee Mondial“ (Pasaulio Trofėjus) organizatoriai: „Nepaisant dramatiškos pasaulinės pandemijos „Trophee Mondial 2020“ vis tiek  įvyks! Nors esama situacija kardinaliai keičia konkurso formatą ‒ konkursas neįvyks Portugalijoje, kaip buvo planuota, visgi atsiveria kitos galimybės ‒ šiais metais pasirodyti konkurse yra žymiai paprasčiau, nes tiek nacionalinis turas, tiek pagrindinis konkursas vyks NUOTOLINIU BŪDU“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Konkursas „Trophee Mondial 2020“  yra išjungti

Akcija „Padėk mažajam draugui“

Kiekvienais metais mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja akcijoje „Padėk mažajam draugui“, kurios tikslas yra skatinti mokinius būti atsakingais ne tik už save, bet ir už kitus. Šiais metais mokiniai bei jų tėveliai taip pat aktyviai dalyvavo akcijoje. Jos metu globojamiems gyvūnams surinkta maistelio, paklotų, guolių, kad garantuotų geresnį ir šiltesnį miegą, skanėstų, kad nors truputį būtų paįvairintas augintinių racionas.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Akcija „Padėk mažajam draugui“ yra išjungti

Įvairių medžiagų tyrinėjimas per patirtinį mokymąsi

Gimnazijos penktokai dalyko „Gamta ir žmogus“ pamokose mokosi iš savo asmeninės patirties, mažų atradimų, eksperimentų ir žaidimų.

Viena iš tokių pamokų – įvairių medžiagų savybių nustatymas. Į sunumeruotus indelius mokiniai bėrė iš anksto paruoštas medžiagas, jas apžiūrėjo, apibūdino išvaizdą, spalvą, ragavo, uostė ir aprašė skonį bei kvapą. Eksperimento pabaigoje į kiekvieną indelį pylė vandenį ir maišydami stebėjo, ar medžiagos yra tirpios, ar ne.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Įvairių medžiagų tyrinėjimas per patirtinį mokymąsi yra išjungti