Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Festivalis „Laiko horizontai“

Vasario 13 d. gimnazijoje vyko jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“, skirtas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai paminėti. Šventė prasidėjo netradicine pamoka, kurią gyvai ir įdomiai vedė mokytoja Jolanta Narkienė, supažindinusi renginio svečius su mūsų mokyklos istorija bei pasiekimais. Pažiūrėjus trumpą filmuką apie mūsų gimnaziją, festivalio dalyviai buvo pakviesti pabendrauti prie arbatos ar kavos puodelio, pasivaišinti. Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė svečiams aprodė gimnazijos patalpas, supažindino su mokymosi ypatumais.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Festivalis „Laiko horizontai“ yra išjungti

Koncertas Socialinių paslaugų centre

Vasario 15 dieną Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centre vyko koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Koncerte dalyvavo IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Matuzaitė. Jos atliekama Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“, pradėjusi koncertą, skambėjo tvirtai ir užtikrintai. Dar Gabrielė padainavo dzūkišką liaudies dainą „Vai, nekukuok“.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertas Socialinių paslaugų centre yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Diena muziejuje

Vasario 13 d. trečios klasės mokiniai lankėsi Šiaulių „Aušros“ muziejuje ir dalyvavo edukacinėse veiklose.

Lietuvių kalbos pamokoje susipažino su tarpukario Lietuvos pradžios mokykla. Vaikai skaitė ir nagrinėjo legendomis ir pasakomis apipintą Vilniaus miesto įkūrimą (B. Sruogos „Giesmė apie Gediminą“), persirengė karių apranga, išsiaiškino, kokiais ginklais kovėsi mūsų protėviai. Lietuvių kalbos pamokėlėje pajuto meilę ir pagarbą savo Tėvynei ir tautai. Gimtoji kalba, aplinkos ir Tėvynės pažinimas – tautinės mokyklos pagrindas, jos branduolys.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Diena muziejuje yra išjungti