Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Projektas „Pažinkime senuosius Šiaulius“

I–III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo socialinių mokslų projekte „Pažinkime senuosius Šiaulius“. Projekto metu mokiniai ir klasių vadovės Vitalija Šilerienė, Rita Valiukienė ir Daiva Vasauskienė turėjo galimybę palyginti, kaip pasikeitė Šiauliai nuo 19 a. pabaigos iki šių dienų. Tai padaryti padėjo kadaise nuotraukose įamžinti vaizdai. Mokiniai turėjo surasti jiems paskirtas vietoves ir jas nufotografuoti, o tada sukurti pateiktis ir pristatyti. Visi įsitikinome, kad vietovės išliko, bet daugumos objektų paskirtis ir architektūra pasikeitė.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Projektas „Pažinkime senuosius Šiaulius“ yra išjungti

Konkursas „Sukurk savo aplinką pats“

Birželio 11 d. Šiaulių universiteto Botanikos sode susirinko gausus būrys mokinių su savo mokytojais iš Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Čia vyko 10-ojo piešinių konkurso „Sukurk savo aplinką pats“ baigiamasis renginys. Mūsų mokyklos šeštos klasės mokinė Vesta Verbaitė konkursui pristatė kūrybinį darbą „Ramybės oazė“ ir buvo apdovanota laureatės diplomu. Mokinę konkursui ruošė dailės mokytoja Janina Budrienė.

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Konkursas „Sukurk savo aplinką pats“ yra išjungti

Festivalio-konkurso „Gaidų pynė 2019“ perklausa

Birželio 8 d. svetingoje Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos salėje įvyko IV respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė 2019“ koncertas-perklausa. Jo metu pasirodė septyni šeimų ansambliai, atvykę iš Klaipėdos, Šiaulių, Telšių / Akmenės rajonų, Raseinių rajono, bei dvi muzikuojančios šeimos iš Kauno.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Festivalio-konkurso „Gaidų pynė 2019“ perklausa yra išjungti

Fortepijono muzikos popietė Baisogalos dvare

Birželio 11 d. Baisogalos dvaro Kolonų salėje skambėjo fortepijono muzika. Čia koncertavo Panevėžio Vytauto Mikalausko ir mūsų menų gimnazijų jaunieji pianistai. Tai buvo Fortepijono metodinių grupių bendras projektas, suteikęs progą susitikti ir pabendrauti muzikos kalba. Mūsų mokyklai atstovavo 10 mokinių, kurie mokosi 2–IV gimnazijos klasėse, juos paruošė 6 mokytojos. Koncerto koordinatorė mokytoja M. Kaubrienė ir jos mokinė Vika Povilaitytė supažindino su buvusio vieno stipriausių Lietuvoje Komarų dvaro istorija ir architektūra.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Fortepijono muzikos popietė Baisogalos dvare yra išjungti