Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui yra išjungti

Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas

Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas vykdomas kas dveji metai rotacijos būdu skirtinguose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir kt.

Šiemet šis konkursas turėjo vykti balandžio 3‒5 dienomis Alytuje. Tačiau pasiruošimo eigoje jis buvo perkeltas į Kauną, o prasidėjus karantinui ‒ atidėtas vėlesniam laikui.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas yra išjungti

Koncertai virtualioje erdvėje

Gimnazijos 6 klasės akordeonininkas Motiejus Dudnikas nuotolinio mokymo laikotarpiu, kai sumažėjo galimybės tiesiogiai bendrauti ir koncertuoti, įsijungė į aktyvią veiklą virtualioje erdvėje.

Užsienio šalyse gyvenantys lietuviai ir tautiečius jungiančios organizacijos vis dažniau bendrauja internetu. Motiejus kartu su savo  mama bendradarbiauja su Pasaulio lietuvių bendruomene, kuri savo veikla siekia, kad bendri darbai ir projektai sujungtų bei padėtų bendrauti lietuviams visame pasaulyje.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Koncertai virtualioje erdvėje yra išjungti

Žodžio ir muzikos draugystė

Visos meno šakos ‒ muzika, žodis, dailė, šokis, bendraudamos tarpusavyje, nuolat viena kitą papildo. Mes dažnai dalyvaujame parodų atidarymuose, knygų pristatymuose. Birželio 18 dieną turėjome galimybę iš arčiau pažinti Neringos kraštą, jo žmones, tradicijas, kultūrą. Liudviko Rėzos kultūros centre, kuris randasi Juodkrantėje, vyko naujausio Neringos kultūros almanacho „Dorė“ pristatymas. Renginyje dalyvavo jo sudarytojai, autoriai, straipsnių herojai ir gimnazijos akordeonininkas šeštokas Motiejus Dudnikas, kuriam Juodkrantė ‒ tarsi antrieji namai.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentarai įrašui Žodžio ir muzikos draugystė yra išjungti