Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše

Netradicinė penktokų popietė

Spalio 15 d. popietę labdaros ir paramos fondo „Dinozauras“ bei asociacijos „Kartų mokykla“ iniciatyva dalyvavome teatralizuotoje ekskursijoje „Pasivaikščiojimai su grafiene“. Prie Šiaulių Didždvario gimnazijos augančio ąžuolo sutiktos gidės Kristinos Murauskienės, persikūnijusios į grafienę Aleksandrą, vedami nusikėlėme į praeitį ir sužinojome daug naujo apie Lietuvos dvarų kultūrą, Šiaulių praeitį, grafus Zubovus.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Netradicinė penktokų popietė

Pasiekimai konkurse „Dolce musica“

Spalio 10 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Rasa Maižvilaitė ir Lukas Repšys dalyvavo nuotoliniame II tarptautiniame vokalinės-instrumentinės muzikos konkurse „Dolce musica“, kurį organizavo Kazachstano tarptautinis festivalių judėjimas „Astana Stars“.

Labai visi stengėmės ir rezultatai nenuvylė ‒ Rasa Maižvilaitė laimėjo 1 vietą, o Lukas Repšys pelnė Grand Prix! Labai džiaugiuosi savo dainininkais. Ačiū mylimai koncertmeisterei Kristinai Drakšienei.

Mokytoja Beata Smiltinikienė

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Pasiekimai konkurse „Dolce musica“

Gamta ir žmogus pamokos ‒ grįstos tyrinėjimu

Tyrinėjimais grįstas mokymasis – tai aktyvus mokymo metodas, kai pateikiamos praktinės problemos ir mokinys bando pats spręsti užduodamas klausimus, tirdamas situacijas, ieškodamas papildomos medžiagos.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos šeštos klasės mokinių gamta ir žmogus pamokos dažnai vyksta per tyrinėjimą.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Gamta ir žmogus pamokos ‒ grįstos tyrinėjimu

Arijus Mikalauskas – jaunųjų fizikų mokyklos „Fotonas“ narys

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 7 klasės mokinys Arijus Mikalauskas tapo jaunųjų fizikų mokyklos „Fotonas“ nariu. Arijus šioje mokykloje gilins fizikos žinias, spręs uždavinius, atliks eksperimentus, bendraus su savo bendraamžiais vasaros stovyklose.

Skaityti toliau

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Arijus Mikalauskas – jaunųjų fizikų mokyklos „Fotonas“ narys

Pasaulinės baltosios lazdelės dienos paminėjimas

Spalio 15 dieną Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių skyriuje Pasaulinės baltosios lazdelės dienai skirtame renginyje koncertavo gimnazijos mokiniai Domantas Brazaitis, Hansen Andreas Horneman ir Ausma Motiejūnaitė. Gitaros garsai harmoningai susiliejo su skaitoma poezija bei sušildė visų renginio dalyvių širdis.

Mokytojas Marius Būda

Kategorijos: Uncategorized | Komentavimas išjungtas įraše Pasaulinės baltosios lazdelės dienos paminėjimas