Abiturientės Miglės Dambrauskaitės koncertas

Netruko prabėgti 12 metų ir mūsų ilgosios gimnazijos pirmieji absolventai ruošiasi užverti gimnazijos duris. Šia proga daugelis jų ruošia savo koncertus, parodas, nori pasidalinti su draugais ir artimaisiais savo nuotaikomis ir  nuveiktais darbais.

Miglė – pirmoji gimnazijos akordeonistė, pradėjusi savo kelią muzikos garsų pasaulyje Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje nuo pirmos klasės. Pirmuosius žingsnius ji žengė atsiremdama į savo sesers Brigitos petį. Per 12 metų daug nuveikta: koncertai, konkursai, laimėjimai, festivaliai, kelionės… Tikrai yra ką parodyti ir kuo pasidžiaugti.

Gegužės 8 dieną Miglė pakvietė visus į savo koncertą-atsiskaitymą, kurio metu atliko savo atlikėjo raiškos baigiamojo egzamino programą. Ansamblinio muzikavo programą atliko drauge su Laima Jonaityte. Koncerte dalyvavo ir akordeonistų orkestro merginų grupė. Akordeonistai daug gražių akimirkų patiria grodami visi drauge, norėjosi ir šiomis akimirkomis pasidalinti. O kur dar papildomas instrumentas, kurį Miglė labai mylėjo nuo pat pirmos klasės. Mokytoja Raimonda Sližienė papasakojo, kaip Miglei sekėsi muzikuoti fortepijonu, ir pristatė jos atliekamą kūrinį.

Draugai ir mokytojai linkėjo Miglei tvirtai eiti pasirinktu keliu ir neužmiršti draugystės su muzika, pasitikėti savo pasirinktu instrumentu – akordeonu. Jis 12 metų buvo jos glėbyje, gulėjo ant jos kelių,  kartu su ja kvėpavo ir dainavo. Sėkmės Migle!

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.