AKCIJA „Knygų Kalėdos“ kviečia papildyti mokyklos biblioteką naujomis knygomis

 Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grįžti į savo mokyklą. Grįžti ne tuščiomis, o su naujomis ir įdomiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį“, – kviečia Prezidentė.

Mokyklų bibliotekoms labai trūksta naujų vaikų ir jaunimo knygų, enciklopedinių leidinių ir žodynų, programinės literatūros. Daugiau nei 1000 mokyklų reikalingiausių knygų sąrašą, kurį rasite:

knygukaledos.info

Naujų knygų savo mokyklos bibliotekai galite nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri įsikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Taip pat galite dovanoti geras knygas iš savo namų bibliotekos ar kitais būdais prisidėti prie savo mokyklos bibliotekos turtinimo.

Pasiteirauti knygų sąrašo galima Sauliaus Sondeckio menų mokyklos bibliotekoje.

Visiems dovanosiantiems knygas iš anksto dėkojame.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.