Akordeonistai Baltijos kelyje

Rugpjūčio 23 d. sukako 30 metų nuo masinės Baltijos tautų akcijos „Baltijos kelias“, pranokusios visus organizatorių lūkesčius. 2 milijonų žmonių rankų grandinė sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus iki Talino. Tai buvo taiki politinė demonstracija, patvirtinusi Baltijos tautų vieningumą siekiant laisvės.

Šiais metais tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ vasaros stovykla vyko kaip tik tomis dienomis, o koncertas buvo skirtas šiai reikšmingai datai paminėti. Trijų Baltijos šalių akordeonistai tradiciškai rinkosi Estijoje, po kelių repeticijų koncertavo prie Estijos ir Latvijos pasienio Lilli perėjimo punkto. Šventėje dalyvavo Estijos ir Latvijos vadovai, renginį transliavo Estijos televizija. Įžiebto laužo liepsna subūrė visus bendram džiaugsmui. Gausiai susirinkę žmonės dalijosi prisiminimais, džiaugėsi laisve ir savo šalių pasiekimais.

Paskutinę kelionės dieną visas tarptautinio orkestro „Baltic tremolo“ kolektyvas galėjo pasidžiaugti gražiausiomis Estijos vietovėmis, pasimėgauti vasara, kartu pamąstyti apie artimiausius veiklos planus ir artėjančius mokslo metus.

Esame dėkingi tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ vadovui Valdo Vark už parodytą iniciatyvą, organizuojant tokį gražų ir visiems labai reikšmingą renginį.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.