Akordeonistai grįžo iš Estijos

Spalio mėnesio pabaigoje 19 akordeono specialybės mokinių dalyvavo tarptautiniame akordeono muzikos festivalyje-konkurse „Parnu akordionimussika“ Estijoje. Jo metu vyko orkestro „Baltik tremolo“ repeticijos, buvo ruošiamas naujas repertuaras ateinančių metų pasirodymams, vyko orkestro koncertai.

Festivalio metu vyko jaunųjų atlikėjų konkursas, kuriame dalyvavo net devyni mūsų mokyklos auklėtiniai. Sėkmingiausiai pasirodė akordeonistų kvartetas: Eglė Bartkevičiūtė, Austėja Adomaitytė, Kristina Šemetaitė ir Tautvydas Malūkas bei papildomo skyriaus mokinė Beatričė Liutkutė. Jie pelnė I vietas ir laimėjo savo kategorijos nugalėtojų taures. Pirmąsias vietas savo grupėse laimėjo Lukas Vaičius, Mantas Lukauskas, Tautvydas Malūkas, II – Austėja Adomaitytė, Viktorija Švabaitė ir akordeonų duetas: Ramūnas Kontrimas ir Aurimas Šiurkus, III – Brigita Peldavičiūtė.

Džiaugėmės išskirtinėmis ir labai gražiomis festivalio tradicijomis. Džiugu buvo matyti į tradicinę muzikantų saviveiklininkų dieną suvažiavusius bendraminčius, žmones, kurių iniciatyvos dėka ir gimė mūsų miestų akordeonistų draugystė. Jie grojo visą dieną, „Tervis“ sanatorijos salės scenoje keitė vieni kitus nuo ryto iki vakaro, bendravo, demonstravo savo puikiai išsaugotus, bet gana senus instrumentus. Mūsų mokiniai galėjo matyti ilgą akordeono vystymosi laikotarpį.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.