Akordeonistų koncertas Palangos vasaros seminare

Tradiciškai kiekvienais metais viena  popietė Palangos vasaros seminare yra skirta šiauliečiams. Kiekvienais metais mes stengiamės parodyti tai, ką turime geriausio, kiekvienais metais mes norime atrodyti vis kitaip.

Šiais metais mes buvome labai jauni. Ką tik mokyklą baigė net 14 akordeonistų, kiekvienas jų jau įsijungė į naujus kolektyvus ir mums teko pasirodyti su savo jaunimu. Šiuo metu didžioji dalis menų mokyklos akordeonistų yra Šiaulių antrosios muzikos mokyklos auklėtiniai. Koncerte dalyvavo šios mokyklos mokytojai Zita Bružienė, Janina Mažonaitė, Linas Onaitis, Mažeikių muzikos mokyklos mokytoja Jūratė Trimailovienė, absolventai Brigita Dambrauskaitė, Edita  Petkevičiūtė ir Laura Daujotaitė. Scenoje grojo tie, kurie rugsėjo mėnesį tarptautinio orkestro „Baltijos tremolo“ sudėtyje ruošiasi dalyvauti konkurse Italijoje. Koncerto programoje skambėjo dalis konkursinio rertuaro, savo solinę programą atliko Eglė Bartkevičiūtė.

Džiugu, kad Šiaulių krašto akordeonistų koncerte dalyvavo ir buvę mūsų mokiniai. Tai Molėtų muzikos mokyklos mokytoja Giedrė Bernotaitė su savo jaunaisiais akordeonistais. Džiugu, kad keli mūsų mokyklos akordeonistai rado galimybę stebėti visą seminarą, dalyvauti jo renginiuose  ir koncertuose.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.