Akordeonistų kūrybinė stovykla Estijoje

Jau kelinti metai vasaros metu Estijoje Abjos mieste organizuojama kelių dienų trukmės kūrybinė tarptautinio orkestro „Baltijos tremolo“ darbo ir poilsio stovykla. Jos metu susirenka visas kolektyvas, jungiantis Latvijos, Estijos ir Lietuvos akordeono muzikos entuziastus. Aptariami  darbo planai  ateičiai, renkamas repertuaras, ruošiama nauja programa, kartojamas senas repertuaras, koncertuojame.

Šiais metais stovyklos organizatoriai ieškojo naujų darbo formų ir tai jiems pavyko. Miesto šventės proga akordeonistai lauko scenoje koncertavo miestelio gyventojams, o akordeono festivalio rėmuose turėjo koncertą Tartu mieste, kur vyko prekybos šventė. Akordeonistai koncertavo pačioje gražiausioje miesto vietoje, scenoje įrengtoje pilies griuvėsiuose. Puiki akustika, nuoširdūs klausytojai paliko neišdildomą įspūdį.

Stovyklos laikas sutapo su tarptautiniu  konkursu Estijos sostinėje Taline. Kolektyvas dalyvavo šiame konkurse ir buvo apdovanotas antro laipsnio laureato diplomu.

Trijų šalių akordeonistų draugystę pratęsė festivalyje groję trijų šalių atlikėjai. Tai K. Stokus, K. Gulbis, H. Rebane.

Mokyklos akordeonistams stovykla paliko tik pačius geriausius įspūdžius, visi su entuziazmu ruošis naujiems pasirodymams.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.