Akordeono muzika skambėjo šiauliečiams

Taip vadinosi  Šiaulių miesto savivaldybės  2011 -ųjų metų Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premijos laureato Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos akordeono specialybės mokinio

Tado  Motiečiaus projektas, kurio baigiamasis koncertas miesto visuomenei nuskambėjo  gruodžio 8 d. Šiaulių Dailės galerijoje.

Visus metus Tadas daug koncertavo, dalyvavo konkursuose, festivaliuose, seminaruose. Šiaulių ir Šiaulių krašto klausytojams pristatė savo konkursines programas. O koncerto „Akordeono muzika šiauliečiams“ programoje buvo atlikta viskas, ką jis turi gražiausio savo repertuare. Tai klasikinė muzika, kitų instrumentų repertuaras pritaikytas akordeonui, populiarioji muzika. Tadui talkino akordeonistų orkestras, akordeonistų kvintetas bei kvartetas ir Šiaulių miesto styginių instrumentų kvintetas. Atokvėpio pertraukėlę užpildė jaunesnieji draugai. Tai Eglė Bartkevičiūtė ir Kelmės meno mokyklos mokinys Gytis Kaušius. Malonus siurprizas buvo Tado fortepijonu atlikta jo paties sukurta pjėsė “Saulė sapnuose“. Akordeonistas turi kuo pasidžiaugti. Daug laimėjimų, daug apdovanojimų, daug klausytojų ir gerbėjų, tai reiškia, kad be muzikos jis jau nebegali gyventi. Tadas ruošiasi tęsti studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Šiaulių miesto savivaldybės Jaunųjų meno ir kultūros kūrėjų premija skatina jaunų menininkų kūrybiškumą, padeda jiems realizuoti savo kūrybinius sumanymus, sudaro galimybes tobulinti savo gebėjimus, įgyti profesinį išsilavinimą. Jau kelinti metai šią premiją laimi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos auklėtiniai. Tai pianistė Giedrė Grubinskaitė, akordeonistai Martynas Levickis, Ieva Ravkaitė, Simona Šukytė, Deividas Jocius, Tadas Motiečius.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.