Akordeono muzikos koncertas

Didelė šventė, kai į mokyklą sugrįžta buvę jos mokiniai. Balandžio 21 dieną gimnazijoje koncertavo buvęs mūsų mokinys Tadas Motiečius. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje jis mokėsi devynerius metus (pirmuosius penkerius metus – pagal neformaliojo ugdymo programą papildomo mokymo skyriuje, o vėliau gimnazijoje pagal vykdomas formaliojo ugdymo programas).

Šiandien Tadas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ketvirto kurso studentas (docento Raimondo Sviackevičiaus akordeono klasė). Puikus studentas, daugkartinis tarptautinių konkursų laureatas, jaunasis akordeonistas koncerte atliko bakalauro studijų specialybės baigiamojo egzamino programą, kurioje skambėjo klasikinė, originali muzika bei kitiems instrumentams parašytų kūrinių transkripcijos. Puikus instrumento valdymas, profesionalus ir išraiškingas programos atlikimas leido klausytojams išgirsti ne tik plačias akordeono menines-instrumentines galimybes, bet visapusiškai sužavėjo klausytojus ir „užbūrė“ gimnazijos akordeonistus.

Įdomu buvo išgirsti Tado įspūdžius apie muzikos studijas aukštojoje mokykloje, apie pasirinkto kelio perspektyvas ir jo tolimesnius siekius. Tadas pabrėžė, jog negalima apsiriboti tik muzikavimu pasirinktu instrumentu, būtina gilintis ir į kitus dalykus, siekti visapusiškumo bei gerai pažinti visą muzikinį pasaulį.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.