Ansamblių paradas „Crazy accordeon“

Spalio 12 dieną Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų jaunieji akordeonistai rinkosi Šiauliuose. Juos čia sukvietė XII tarptautinio festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ renginys – ansamblių paradas „Crazy accordeon“.

1997 metais ansamblių paradu prasidėjo šiandien jau tradiciniu ir tarptautiniu, kas dvejus metus organizuojamu renginiu tapęs akordeono muzikos festivalis „Linksmasis akordeonas“. Tuomet renginys truko tik vieną dieną ir pagrindiniu jo akcentu buvo Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų ansamblių koncertas.

Šį kartą koncertas-paradas skambėjo jau dvyliktąjį kartą. Jame dalyvavo šešių muzikos mokyklų akordeonistai ir kitais instrumentais kartu grojantys mokiniai. Jauki gimnazijos salė sunkiai talpino dalyvius, jų pedagogus ir artimuosius. Mokiniai mielai vieni su kitais dalijosi savo kūrybinio darbo džiaugsmais. Muzikuoti kartu – tai maloni patirtis ir ypatinga atsakomybė drauge kurti, tai galimybė pažinti muziką ir ja pasidalinti su kitais.

Nuskambėjo dar vienas festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ renginys… Gyvename laukdami kitų jo etapų ir finalinio renginio.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.