„Apple“ mokymai

Spalio 16 dieną gimnazijos iniciatyvūs mokytojai dalyvavo „Apple“ mokymuose, kuriuos vedė išmaniųjų technologijų žinovė, tinklaraštininkė, Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro anglų kalbos mokytoja ekspertė Staselė Riškienė. Ji supažindino mokytojus su „Apple“ kompiuterio programomis, jų paskirtimi. Parodė, kaip ieškoti programų kompiuteryje, kaip dalintis duomenimis su šalia esančiais įrenginiais. Pristatė skirtumus ir panašumus dirbant su Apple ir Microsoft programomis.

Mokymų metu mokytojai susipažino su internetiniu įrankiu Quizalize ir jį išbandė. Šis įrankis veikia internete, todėl jis nepriklauso nuo kompiuterio programinės įrangos ir visi juo gali naudotis. Kaip sakė pati lektorė, šis įrankis labai patinka tiek mokiniams, tiek mokytojams. Taip pat parodė daugiau įrankių, kuriuos siūlė išbandyti ir taikyti dailės, muzikos dalykų pamokose.

Mokymų metu lektorė S. Riškienė ne tik pristatė pagrindines programas, bet ir davė užduotį kiekvienam dalyviui sukurti video montažus, kuriuos vėliau dalyviai galėjo pristatyti. Mokytojai pasisėmė ne tik naujų žinių, kurias, be abejonės, pritaikys savo darbe ir pasidalins su kolegomis, bet ir teigiamų emocijų.

Mokytoja Rasa Jonaitienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.