Dailės konkurso laureatė ir respublikinės parodos dalyvė

Jau 35 metus FAI (Tarptautinė aeronautikos federacija), esanti Lozanoje, Šveicarijoje, organizuoja tarptautinį vaikų piešinių konkursą, kuriame dalyvauti kviečiami įvairių pasaulio šalių vaikai. Kiekvienais metais skelbiama vis kitokia, tačiau būtinai su aviacija susijusi konkurso tema. Šių metų tema „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos aeroklubu, organizavo nacionalinį piešinių atrankos turą, kuriame dalyvavo 452 mokiniai iš įvairių Lietuvos švietimo įstaigų.

Mūsų gimnazijai atstovavo trečios klasės mokiniai Jonas Kavaliauskas, Saulė Banaitytė, Jokūbas Gedvilas, Smiltė Kontautaitė, Meda Šidlauskaitė (mokytoja J. Šaltė) bei šeštos klasės mokinė Akvilė Kavaliauskaitė (mokytoja V. Lesauskienė).

Nors šiuo metu visi konkursai vykdomi nuotoliniu būdu ir juose dalyvauja mokinių sukurtų darbų nuotraukos, šio konkurso nuostatai reikalavo atsiųsti darbų originalus. Tas reikalavimas griežto karantino ir žiemos užpustytų kelių sąlygomis tapo nemažu iššūkiu mokinių tėveliams, kurie ne tik iš Šiaulių, bet ir iš tolimesnių vietovių vežė vaikų darbus į gimnaziją, kad būtų galima nusiųsti juos į konkursą. Tad didelis ačiū jiems už pagalbą ir vaikų kūrybos palaikymą.

Sveikiname konkurso laureate 11–14 metų amžiaus grupėje tapusią Akvilę Kavaliauskaitę ir trečiokę, parodos dalyvę, Medą Šidlauskaitę.

Kvalifikuota septynių asmenų vertinimo komisija išrinko 63 geriausius konkurso darbus, kurie nuo 2021 m. kovo 3 d. iki 2021 m. balandžio 30 d. bus eksponuojami Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus languose (Didžiosios Rinkos aikštė 4). Smagu, jog joje galima pamatyti ir du mūsų gimnazijos atstovių sukurtus darbus. Karantinui švelnėjant, galbūt, atsiras galimybių parodą pamatyti gyvai. O kol kas pasidžiaukime virtualia jos versija:

https://photos.google.com/share/AF1QipOULyF9IZqywp_qlheFsAhmMTOhp3XPDu93ZLev3xXHFk1IcFxb0gvtLhjV3FZ46g?key=a3plVGNqalBENW9VNXFxMkZmMlNDSlBKZzRXV1RB

Mokytoja Vilija Lesauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.