Dalyvavome Nacionaliniame judumo iššūkyje 2023

Rugsėjo 23 dieną, savaitei prabėgus nuo oficialaus Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuoto „Nacionalinio judumo iššūkio“ pradžios, IIIa gimnazijos klasės mokiniai  išsiruošė į klasės pirmąjį 2023 m. judumo iššūkio žygį maršrutu Šiauliai-Kairiai-Šiauliai. Tikslų turėta daug: pasiryžti du mėnesius kuo dažniau keliauti pėstute ir taip rūpintis savo fizine ir emocine sveikata, prisidėti prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo, atstovauti savo bendruomenei žingsnių iššūkyje, keliaujant pėsčiomis pasidomėti aplankytų vietovių istorija.

Su programėle „Walk 15“ prisijungę prie vieno iš 6 „Mokyklų iššūkio“, pamatėme, kad nesame pirmieji dalyviai. Per pirmąją iššūkio savaitę įspūdingą atstumą jau buvo įveikusi 7 klasės mokinė Vaiva Leveikaitė su savo mama ir tėčiu. Beje, per visą iššūkio laiką jie buvo nepralenkiami.

Smagu, kad laikui bėgant entuziastų skaičius augo, prie pirmųjų dalyvių jungėsi IIIa gimnazijos klasės ir 3 klasės mokinių tėveliai (Neringa Verbienė, Justė Vasilenko, Vitalija Gvaldienė), įvairių klasių mokiniai: Greta Gvaldaitė (3 klasė), Ugnė Balsytė (IIa gimnazijos klasė), Ugnė Vasiliauskaitė (Ia gimnazijos klasė), Deimantė Stančiukaitė (IIIb gimnazijos klasė), Gabija Kavaliauskaitė (IVb gimnazijos klasė). Taip pat Jurgita Diržinskaitė bei dar keletas, kurie aktyviai dalyvavo, bet neatskleidė savo tapatybės.

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijai atstovavę 33 iššūkio dalyviai, tarp 824 „Mokyklų iššūkio“ komandų tapo 343 ir išsaugojo 24 749 virtualius medžius. Turint omenyje, kad lyderei, Vilniaus Vydūno progimnazijai, atstovavo daugiau nei tūkstantis dalyvių, mūsų gimnazijos bendruomenės dalyvių bendras rezultatas džiugina. Žinoma, didžiausias yra Leveikų šeimos indėlis (2 325 904 žingsnių). IIIa gimnazijos klasė (16 mokinių ir klasės vadovė) nužingsniavo daugiau nei 3 705 499 žingsnių.

Bendromis visos Lietuvos dalyvių pastangomis per du Nacionalinio judumo iššūkio mėnesius išsaugoti 12 160 483 299 virtualūs medžiai, 243 kartus apkeliauta aplink žemę.

IIIa gimnazijos klasės vadovė Zita Gramailienė su mokiniais

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.