Džiugi  žinia metų pabaigai

Akordeonininkų kvartetas „Sondeckiukai“: Jonas Vozbutas, Motiejus Dudnikas, Miglė Dambrauskaitė ir Nojus Rimkus tarptautiniame „Akordeono orkestrų ir ansamblių festivalyje‒konkurse“ kategorijoje G2 (iki 18 metų amžiaus) laimėjo 2 vietą.  Konkursą rengia konkurso „Pasaulio trofėjus“ organizatoriai. Šiuo pasaulinės pandemijos laikotarpiu konkursas, kaip ir daugelis renginių, vyko nuotoliniu būdu. Šioje kategorijoje dalyvavo ansambliai iš Kinijos, Bulgarijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Kvartetą konkursui parengė mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė.

Tai pirmasis kvarteto laimėjimas pasikeitus jo sudėčiai. Kelis metus džiaugėmės kvarteto laimėjimas, kai jame grojo Orinta Lukauskaitė. Šiais mokslo metais jos vietą ansamblyje užėmė Motiejus Dudnikas. Esant dideliam norui greičiau įsilieti į kolektyvo veiklą visos pastangos nėra sunkios ir darbas teikia tik malonumą. Jau gruodžio pradžioje mums pavyko padaryti pirmuosius įrašus ir sėkmingai pasirodyti konkurse.

Malonu dirbti su motyvuotais mokiniais. Kvartetas su dideliu entuziazmu ruošia naują repertuarą ir jau sausio mėnesį planuoja pakviesti į savo koncertą.

Akordeono mokytoja ekspertė Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.