Edukacinis renginys „Muzikos instrumentų karalystėje“

Edukacinis renginys „Muzikos instrumentų karalystėje“ 2022 m. gruodžio ir 2023 m. sausio mėnesiais sukvietė būrį vaikų į Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją. Renginiai-koncertai buvo organizuojami visiems Šiaulių miesto lopšelių-darželių 5–6 metų ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikams. Renginių tikslas buvo supažindinti vaikus su muzikos instrumentais. Gimnazijos mokiniai mažiesiems klausytojams grojo kanklėmis, birbyne, smuiku, violončele, akordeonu, fleita, klarnetu, saksofonu, trimitu, marimba, vibrafonu, skambino fortepijonu.

2022 m. gruodžio 6 d. svečiavosi Šiaulių Centro pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo ir 1‒2 klasių mokiniai. 2023 m. sausio 12 ir 17 d. šį edukacinį renginį aplankė vaikai iš lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Mažieji šnekoriai“, „Žirniukas“, „Ąžuoliukas“, „Coliukė“, „Salduvė“.

Džiaugiamės, kad renginiai-koncertai buvo naudingi ir įdomūs ne tik klausytojams – darželinukams ir priešmokyklinio ugdymo vaikučiams, bet ir mūsų gimnazijos mokiniams, kurie turėjo puikią progą pakoncertuoti ir įgyti muzikinės patirties scenoje.

Dėkojame visiems edukacijoje dalyvavusiems muzikantams ir dailininkams, mokytojams ir koncertmeisteriams, paruošusiems mokinius koncertams, bei gabių vaikų ir jaunuolių pritraukimo į gimnaziją darbo grupės nariams.

Renginio koordinatorė Irina Tautkuvienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.