Eglutės įžiebimo šventė gimnazijoje

Gruodžio 5 d. gimnazijoje klegėjo mažieji nykštukai. Jie pakvietė gimnazijos bendruomenę į jau tradicija tapusią eglutės įžiebimo šventę. Kalėdų eglutės įžiebimas – tai ypatinga šventė, kai mus visus apgaubia pasakos ir stebuklai.

Visiems susirinkusiems gimnazijos fojė baltą žiemos pasaką sekė pradinių klasių mokiniai. Šokių kolektyvo „Ritmo spalvos“ šokėjai padovanojo iniciatyvos „Matau tave“ 2023 metų dainos „Šokim kartu“ šokį. Pirmos klasės mokinių choras, vadovaujamas mokytojos Ritos Perminaitės-Krasauskienės, atliko dainą „Sniegenos laiškas“. Trečiokai ir ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Ritos Daukantaitės, atliko dainas „Viduržiemis“ ir „Kalėdos“.

Į šventę užsuko vaikų mėgstamas filmo herojus Grinčas, kuris kiekvienais metais stengiasi iškrėsti kokią nors išdaigą ir pradanginti taip visų laukiamas Kalėdas. Tačiau mokiniai savo nuoširdumu, šypsenomis, pasižadėjimu daryti tik gerus darbus, „ištirpdė“ Grinčo ketinimus. Skambant kalėdinei muzikai ir garsiai visiems skaičiuojant gimnazijos fojė įsižiebė kalėdinė eglutė.

Renginio nuotraukos mokytojos Vilijos Lesauskienės.

Renginio vaizdo įrašas Zenono Ripinskio.

Renginio vedėja, pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Butenienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.