Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus universiteto botanikos sodo darbuotojais organizavo ekologinį konkursą „Mano žalioji palangė“. Šių metų konkursas buvo skirtas pirmajam lietuvių botanikui Jurgiui Ambraziejui Pabrėžai atminti. 2021-aisiais minime šio botaniko 250-ąsias gimimo metines, o Lietuvos Respublikos Seimas šiuos metus paskelbė Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos metais. Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką, ugdyti atsakomybę už savo aplinką.

Džiugu, kad Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 5-tos klasės mokiniai nėra abejingi gamtai ir jos grožiui. Šios klasės mokinės Ugnė Urbutytė ir Rimantė Vaitkutė dalyvavo ekologiniame konkurse. Mokinės kūrė augalų kompozicijas ir galvojo augalams naujus, originalius vardus, domėjosi pasirinktų augalų lietuviškais pavadinimais, augalų savybėmis. Atsižvelgiant į augalo išvaizdą, savybes ir patirtis auginant augalus, sugalvojo jiems naujus vardus. Visą sukurtą ir aprašytą augalų kompoziciją jos kartu su nuotraukomis siuntė konkurso organizatoriams.

Iš 308 dalyvių Ugnės Urbutytės sukurta augalų kompozicija pateko į nugalėtojų sąrašą. Džiaugiamės, didžiuojamės Ugne ir skatiname toliau domėtis augalų pasauliu.

Laimėtojų sąrašas.

Ugnės sukurta augalų kompozicija:

https://www.facebook.com/Lietuvos-mokini%C5%B3-neformaliojo-%C5%A1vietimo-centras-164774783607217/photos/a.3913311662086825/3913254552092536/

Mokytoja Giedrė Kielaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.