eTwinning projektas „A.T. A. IS LOVE“

2020‒2021 mokslo metais mūsų gimnazijos pirmokai, antrokai ir ketvirtokai, besimokinantys pagal pradinio ugdymo kartu su dailės ugdymu programą, su dailės mokytojomis Janina Budriene ir Loreta Narušiene vykdė projektą „A. T. A. (art, technology, animal) is Love“. Projekte dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Turkijos, Rumunijos, Kroatijos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Projekto tikslas  buvo pakviesti vaikus laisvai reikšti savo jausmus ir mintis apie gyvūnus, pasitelkiant kompiuterines technologijas.

Projektas prasidėjo kovo mėnesį ir baigėsi gegužę. Vykdydami veiklas, mokiniai susipažino su garsių dailininkų paveikslais, kuriuose pavaizduoti gyvūnai: Suzanne Valadon „Dvi katės“, Albrecht Dürer ,,Jaunas kiškis“, Carel Fabritius „Dagilis“. Buvo kuriami kūrybiniai darbai pagal garsių dailininkų gyvūnų paveikslus. Visi įsitraukė ir į bendras projekto partnerių veiklas. Visi partneriai, pasidaliję projekto pavadinimo raides, laisvai pasirinko meninės raiškos būdą ir sukūrė savo raidę. Šią raidę papuošė gyvūno,  kurio pavadinimas anglų kalba prasideda šia raide, paveikslėliu.

  Projekto metu keletą kartų ir mokiniai, ir mokytojai per Zoom  platformą bendravo „gyvai“. Mus labai pradžiugino įspūdingas turkų pristatymas apie visų šalių tautinius šokius.

Vykdant projektą naudojome įvairias kompiuterines programas: youtube, Canva, Book Creator, Keynote, Animoto, Padlet, ToonyTool. Taip pat buvo ugdomos mokinių mokėjimo mokytis, pažinimo, komunikavimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo bei asmeninės kompetencijos. Kartu su mokiniais tobulėjome ir mes ‒ mokytojos Janina Budrienė ir Loreta Narušienė.

https://youtu.be/J7Hlcd65i1k

https://youtu.be/i9efW20P8mk

https://read.bookcreator.com/DCPoA6okZYNdyFwHdisPo7b81Fv1/oHddcXyYRX6oRERQJOokKw

https://read.bookcreator.com/DCPoA6okZYNdyFwHdisPo7b81Fv1/kvQYkQOxSQirL467I-Fj6w

https://read.bookcreator.com/belQaxx1SAXnIDIFaYCgIqNlgSq2/2F0myG_qSDiGsX9jGcZ-Ig?fbclid=IwAR1NJROb9bIz6MzSiWWlLpx4ZAlc50XfApJpte8A3gYiGC5OLrV-yfYzMbM

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.