Festivalis „Populiariname violončelės muziką“

Kovo 28 dieną Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje buvo surengtas VIII respublikinis jaunųjų violončelininkų festivalis „Populiariname violončelės muziką“, į kurį suvažiavo atlikėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Kaišiadorių, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės, Rokiškio, Šiaulių miesto bei rajono muzikos mokyklų ir meno gimnazijų. Tai buvo didelė šventė visiems dalyviams.

Festivalio pirmoje dalyje griežė solistai, o antroje – pasirodė violončelininkų ansambliai. Mūsų gimnazijai atstovavo papildomo ugdymo skyriaus 8 klasės mokinė Ūla Rakickaitė ir 7 klasės mokinė Julija Jakaitytė. Abi mergaitės grojo ansamblyje, o Ūla dar ir solo. Mokinėms akompanavo koncertmeisterė Olga Popova. Džiaugiuosi savo mokinių pasirodymu ir puikia galimybe išgirsti net dvidešimties mokytojų paruoštų mokinių iš kitų Lietuvos miestų. Festivalyje visi jautėmės laukiami, mylimi ir buvome pakviesti vėl atvykti po 2 metų.

Organizatoriai mokinius apdovanojo diplomais, atminimo ženkleliais ir saldumynais. Mokytojai buvo įteikti padėkos raštai.

Mokytoja Lidija Bražaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.