Fortepijono muzikos koncertai

Papildomo muzikos mokymo fortepijono skyrius 2010 metų pabaigoje surengė 2 tradicinius koncertus: ,,Švenčių belaukiant“ ir Advento vakarą Ch. Frenkelio viloje.
Gruodžio 13d. II r. salėje koncertavo patys mažiausieji – 1-3 kl. pianistai. Džiugu, kad pasirodė visi 8 šiais mokslo metais pradėję mokytis pirmokėliai. Vaikų pasirodymus klausė ne tik tėveliai ir mokytojai, bet ir netikėtai apsilankę Kalėdų Senelis su Snieguole. Vakaro svečiai nuotaikingai vertino mokinių grojimą, gražiai pabendravo su mažaisiais, įteikdami kiekvienam po nedidelę dovanėlę.
Gruodžio 15d. Ch. Frenkelio viloje vykusiame Advento vakare koncertavo net 25           mokyklos jaunieji pianistai, kuriuos paruošė 7 mokytojos. Koncerto metu skambėjo daug melodingos romantinės muzikos. Nemažai vyresniųjų klasių mokinių atliko  pianisto ir kompozitoriaus Frederiko Šopeno kūrinius. Žinome, kad 2010 m. buvo F. Šopeno metai, skirti paminėti šio žymiojo muziko  200-ąsias gimimo metines.

Koncerto metu mokinių grojimą lydėjo gausiai susirinkusių klausytojų aplodismentai. Vakarą vedė mokytoja-ekspertė Laima Mameniškytė.
Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.