„Gaidų pynė 2016“

image1„Gaidų pynė“ – tai muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas, kurį organizuoja Šv. Kazimiero ordinas. Šio renginio dalyvių pasirodymų apžiūros gegužės mėnesį vyko Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Utenoje, Kėdainiuose, o gegužės 26 dieną ir Šiauliuose „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.

Šiauliuose perklausoje dalyvavo aštuoni kolektyvai, iš kurių net keturi – mūsų gimnazijos bendruomenės atstovų. Tai akordeonų duetai: „Animi sonans“ (1 klasės mokinė Austėja Janauskytė ir jos mama); „Ormant“ (gimnazijos III klasės mokinys Mantas Lukauskas ir jo sesuo Kuršėnų meno mokyklos mokinė Orinta Lukauskaitė); mokinių Motiejaus Dudniko, Jokūbo Dudniko ir Manto Lukausko mišrus trio „Du broliukai ir Mantukas“ ir „Juozūnų šeimos ansamblis“, kuriame dainavo gimnazijos mokytoja Jurgita Juozūnienė, jos mama ir sūnus Dovydas.

Renginį vedė gimnazijos mokytoja Raimonda Sližienė.

Festivalio tikslas – puoselėti Lietuvoje šeimos muzikavimo tradiciją, stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, sudaryti sąlygas muzikuojančioms šeimoms ir jauniesiems atlikėjams įgyti sceninės patirties, scenoje kartu su artimaisiais išgyventi saviraiškos džiaugsmą.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.