Galerija 2015–2016

SVEIKA, VASARA

Mokslo metų pabaigos šventė

Paskutinis skambutis

Koncertas Šiaulių
švč. Mergelės Marijos
nekalto prasidėjimo bažnyčioje

Koncertas-meninė akcija „Atvirukas mamai“

Šimšės pavasaris

Konkursas „Tau, mama“

Stovykla „Naktis mokykloje“

Kovo 18 dienos vakare į gimnaziją mokiniai rinkosi aktyviai nemigo nakčiai. Mokinių savivaldos organizuotame renginyje dalyvavo ne tik gimnazistai, skyrių vedėjos, bet ir grupė buvusių mokinių: Medeinė, Justina, Rūta, Saulė ir Matas. Studentai seniai norėjo tokio renginio, todėl džiaugėsi galimybe įgyvendinti savo seną svajonę. Buvę mokiniai kartu su gimnazistais įsijungė į bendras veiklas. Stovykloje visą naktį vyko aktyvios veiklos: dalyviai rengė pristatymus, žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Visi džiaugėsi galimybe daugiau sužinoti apie vienas kitą, pabūti kartu.

Mokinių-tėvų-mokytojų forumas „Geros mokyklos link“

Kovo 15 dieną gimnazijoje vyko mokinių-tėvų-mokytojų forumas „Geros mokyklos link“. Mokiniai pasveikino renginio dalyvius atpalaiduojančiu saksofono ir akordeonų skambesiu. Pozityviai nusiteikę mokytojai, tėvai ir mokiniai konstruktyviai diskutavo mišriose grupėse. Bendruomenės atstovai įvardino gimnazijos stiprybes, vertybes, tobulintinas sritis. Analizuota bendruomenės kokybės samprata. Forumo dalyviai išsakė savo lūkesčius,  diskutavo kokia turėtų būti gimnazija, jos mokinys ir mokytojas.  Dėkojame tėveliams už dalyvavimą forume: Neringai Tamošaitienei, Remigijui Ubartui, Žilvinui Čeponiui, Eglei Čelutkienei, Sigitai Kamarauskienei, Mantei Klingienei, Neringai Verbienei, Evelinai Petrulienei, Artūrui Sabaliauskui, Indrei Suvorovienei, Jelenai Kiselienei, Solveigai Lizdenienei, Sauliui Valiukui, Jūratei Gelžinienei, Alvinai Petraitienei.

Užgavėnės

Vasario 9 dieną vijome žiemą ir kvietėme pavasarį renginyje „Užgavėnės“. Užgavėnių šventę atskirai rengė pradinių klasių mokiniai ir gimnazistai. Pradinukai maloniai stebino kruopščiu pasirengimu, tėvelių dalyvavimu. Gimnazistams šventę organizavo II gimnazijos klasės mokiniai, pagaminę Morę ir dalyvius vaišinę skaniais blynais. Bendruomenei linksmintis padėjo Šiaulių profesinio rengimo centro vienadienė Užgavėnių kapelija skambiu pavadinimu „Morės išlydėtuvės“, vadovaujama Jurgitos Aldukevičiūtės-Janauskienės ir Ilonos Valčiukienės. J. Janauskienė yra 1 klasės mokinės Austėjos mama. Tėvų įsitraukimas į gimnazijos renginių organizavimą yra sveikintina iniciatyva. Aktyvūs renginio dalyviai ne tik puikiai leido laiką kartu, bet ir daug sužinojo. Šauni kapelija supažindino mokinius su giliomis Užgavėnių tradicijomis, papročiais, šokiais ir  dainomis.

Paroda „Procesas“

Atvirų durų diena mokinių tėvams

2015m. lapkričio 21 dieną gimnazijoje vyko atvirų durų diena mokinių tėvams. Susirinkusius tėvelius pasveikino Gabija ir instrumentinė grupė. Muzikantai Bernardas, Dovydas,  Nedas ir Gabija garsina gimnazijos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mokyklos direktorė Irena Asauskienė supažindino bendruomenę su mokyklos veikla, prioritetais. Didelė dalis tėvų  atvyko su atžalomis ir kartu su mokytojais planavo mokymosi perspektyvas. Džiaugiamės dideliu tėvelių aktyvumu ir konstruktyviais pasiūlymais.

Solidarumo bėgimas

2015m. spalio 13 dieną plati mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo solidarumo bėgime. Bėgo mokiniai, tėveliai, mokytojai, socialinė pedagogė, bendrojo ugdymo skyriaus vedėja. Solidarumo bėgimas – tai antrą kartą Lietuvoje rengiamas unikalus projektas, kurio metu visi moksleiviai skatinami bėgti solidarumo kilometrus. Bėgimas planuotas atsakingai – klasių valandėlių metu buvo aptariami bėgimo tikslai: ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą; padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams. Mokiniai diskutavo apie globalias socialines problemas, aktyviai įsitraukė į veiklas: sprendė kryžiažodžius, žaidė žaidimus.

Renginio metu netilo muzika. Gimnazijos I klasės mokiniai Arnas Šimaitis ir Nedas Uzakov žavėjo profesionaliu grojimu. Bėgimo pradžioje visi apšilome – nuotaikingai pašokinėjome 100 šuoliukų. Išsirikiavę į tvarkingą koloną bėgome Šiaulių bulvaru, džiaugdamiesi, kad esame pilietiški. Po bėgimo vaikai, padedami tėvelių ir mokytojų, smaginosi virvės traukimo rungtyse. Nugalėti nesiekta, buvo gera būti kartu. Džiaugiamės, kad mūsų surinkta 124 eurų parama bus skirta vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų psichologinei pagalbai bei Zambijos skurstančių vaikų iki 5-erių metų amžiaus mirtingumui sumažinti.

Inauguracija

Fotografijos mokytojos Vilijos Lesauskienės ir mokinio Dariaus Varanavičiau

Mokslo ir žinių diena

Fotografijos mokytojos Vilijos Lesauskienės ir mokinio Dariaus Varanavičiaus

Tarptautinis kanklių festivalis

Fotografijos mokytojos Vilijos Lesauskienės

Archyvas
2014–2015 m. m.
2013–2014 m. m.

Komentavimo galimybė išjungta.