Gera laukti Kalėdų stebuklo

Gera laukti Kalėdų stebuklo ‒ taip vadinosi akordeono metodinės grupės mokinių kalėdinis renginys, kurį organizavo patys mokiniai. Renginio tikslas buvo įtraukti į jį visus metodinės grupės mokinius. Koncerte turėjo skambėti rami, kviečianti susikaupti, pamąstyti apie praėjusį laiką muzika.

 

Pirmokams tai buvo pirmasis pasirodymas scenoje, susipažinimas su vyresniais draugais. Visi vyresnieji akordeonistai grojo orkestre, o tie, kurių repertuaras atitiko ruošiamos šventės nuotaikas, pasirodė kaip solistai arba mažesnės sudėties ansambliuose. Orkestrui taip pat dirigavo mokiniai.

Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir mūsų absolventai Orinta ir Nojus, kurie dabar yra LMTA studentai. Mūsų moksleiviams malonu buvo susitikti, pabendrauti, sužinoti daugiau apie studentišką gyvenimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. O ir patiems absolventams malonu grįžti, kur jie visada yra laukiami. Abu studentai dalyvavo ansamblio „Art of Bellows“ programoje. Džiugu, kad ir toliau gyvuoja duetas „Ultra“, kuriame Orinta ir Jonas tęsia savo muzikinę draugystę. Koncerto klausytojai ‒ gausiai susirinkę mokinių tėveliai ir draugai. Įspūdingą maišą dovanų ir šventinius linkėjimus mums atsiuntė Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų festivalio-konkurso  „Dainuok, žiemužėle“ organizatoriai.

O kitą dieną, gruodžio 23-ąją, akordeonistai kūrė kalėdinę nuotaiką gausiai susirinkusiai į savo šventinį renginį įmonės SALDA UAB bendruomenei.

Akordeono metodinės grupės pirmininkė Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.