Gimnazijoje lankėsi LR seimo narys dr. S. Tumėnas

Gegužės 24-ąją gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto narys dr. Stasys Tumėnas ir jo padėjėjas Nerijus Brazauskas. Vizito tikslas ‒ susitikti su Šiaulių miesto mokinių meninės kūrybos darbų konkurso „Laimė neįmanoma be Tėvynės laisvės“ laureatais, nominacijų laimėtojais ir įteikti jiems apdovanojimus su atminimo dovanėlėmis. Tarp konkurso laureatų ‒ du Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai. II gimnazijos klasės mokinio Leono Šėferio darbas „Ilgas kelias į mūsų laisvę ir laimę“ III grupėje laimėjo 1-ąją vietą, o II grupėje dalyvavusio šeštoko Majaus Baldausko darbas „Laimingas skrieju per laisvą Lietuvą“ laimėjo 2-ąją vietą.

Susitikime kartu svečiais bendravo gimnazijos direktorė Regina Marozienė, laureatas Leonas, jo ir Majaus dailės mokytoja Vilija Lesauskienė ir dailės mokytoja Janina Budrienė. Svečiai pristatė konkurse atrinktų geriausių piešinių leidinį „Įkvėpti laisvės“, kuriame kartu su laureatų darbais publikuotas ir mokytojos J. Budrienės 1 klasės mokinės Gabrielės Baldauskaitės piešinys „Lietuva švenčia“.

Pamokos trukmės susitikime netrūko geros nuotaikos, džiaugsmo dalijantis mokinių pasiekimais, laiko pašnekesiams rimtomis ir aktualiomis temomis.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.