Gimnazijos bendruomenė dalyvavo miesto šventinėje eisenoje

Rugsėjo 6 dieną mūsų gimnazijos bendruomenė įsiliejo į Šiaulių miesto šventės „Šiaulių dienos 783“ eiseną. Žygiavome spalvingai ir trankiai, vedini mokytojo Aurimo Povilaičio vadovaujamu būgnininkų ansambliu bei mokytojo Zigmo Drakšo trimitininkais. Mūsų delegacija atspindėjo gimnazijos atributiką: priekinėse gretose tautiniais kostiumais pasirėdę mokiniai nešė gimnazijos vėliavą, kiti dėvėjome gimnazijos marškinėlius, kepurėles, šalikus, įspūdingai atrodė galvos apdangalų kolekcija „Mano miestas“.

Smagu buvo eisenoje pajusti vienybę, pasididžiavimo savo gimnazija jausmą. Tai, matyt, pastebėjo ir aplinkiniai, ir eisenos vertinimo komisijos nariai, kurie mūsų gimnazijai skyrė įspūdingiausios delegacijos nominaciją. Po tokio įvertinimo privalu padėkoti visiems mokytojams, kurie nuoširdžiai stengėsi, kad mūsų eisena būtų ryški ir išskirtinė. Tai teatro mokytoja Gretė Každailytė, dailės mokytojos Loreta Narušienė, Justina Šaltė, Janina Budrienė, Vilija Lesauskienė ir Aida Juškaitė (pastarosios mokytojos pasirūpino ir eisenos įamžinimu), už rekvizito įsigijimą atsakingas direktoriaus pavaduotojas ūkiui Henrikas Šaulys ir rekvizitą kantriai bei meistriškai vežiojęs mūsų mylimas vairuotojas Adolis.

Gražų padėkos žodį privalu ištarti ir eisenoje dalyvavusiems mokiniams bei jų klasių vadovėms: 5 klasei ir jos vadovei Daivai Dijokienei, 6 klasei ir jos vadovei Janinai Budrienei, 7 klasei ir jos vadovei Loretai Kundrotienei, 8 klasei ir jos vadovei Rasai Jonaitienei, I gimnazijos klasei ir vadovei Dalei Marcišauskienei, II gimnazijos klasei ir vadovei Vitalijai Šilerienei, III gimnazijos klasei ir vadovei Ritai Valiukienei, IV gimnazijos klasei ir vadovei Daivai Vasauskienei.

Dėkojame ir kitiems mokiniams, tėveliams bei mokytojams už bendruomeniškumo tradicijų puoselėjimą dalyvaujant eisenoje. Šis renginys įrodė, kad mūsų stiprybė yra vienybėje. Norisi šio jausmo palinkėti visiems šiais mokslo metais!

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Regina Marozienė

Daugiau nuotraukų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.