Gimnazistai šventė Heloviną

Paskutinį spalio mėnesio penktadienį buvo šiurpu išeiti į mokyklos koridorius – gimnazija minėjo Heloviną. Kiekvienam kampelyje galėjai pamatyti vis po kokią mitinę ar šiurpią būtybę: nuo klounų ar vampyrų iki mums gerai žinomų personažų.

Pašiurpinę mokytojus pamokose, joms pasibaigus mokiniai rinkosi salėje – ten vyko geriausių kostiumų rinkimai. Bet nebuvo žiūrima vien tik į kostiumus – mokiniai turėjo kuo įdomiau prisistatyti. Kas dalyvavo komandomis, o kas – individualiai, bet pažiūrėti tikrai buvo į ką.

Kol komisija rinko geriausiai prisistačiusius, dalyviai šoko Just Dance.

Komisijos nutarimu I vietą užėmė komanda, kurią sudarė Deimantė Kraujutytė, Smiltė Glazauskaitė, Rima Vaitekūnaitė ir Skaistė Baikaitė. II vietą laimėjo taip pat komanda: Dovydas Vidzikauskas, Evelina Šiukšterytė, Gabrielė Venckutė ir Milda Šaltytė. III vietą užėmė Justina Krikščiukaitė. Baisiausio kostiumo nominaciją gavo Deimantė Kraujutytė, o originaliausio – Urtė Žaliūkaitė.

Renginį vedė Kamilė ir Lukas, vertinimo komisijoje dirbo Raminta Ramoškaitė, Martyna Žilinskaistė ir Urtė Augustinavičiūtė.

Nuotraukos Evelinos Šiukšterytės ir Martynos Žilinskaitės

II gimnazijos klasės mokinė Ramunė Gerčaitė

Daugiau nuotraukų

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.