Gudragalvio mokyklėlė

Neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Gudragalvio mokyklėlė“ užsiėmimai vyko  3 klasės mokiniams. Tikslas ‒ skatinti mokinius loginio ir kritinio mąstymo,  gebėjimo kūrybiškai pažiūrėti į mokomą dalyką.

Užsiėmimai vyko vieną kartą per savaitę. Pagrindinės veiklos buvo susijusios su pagilintu 3 klasės  lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir matematikos mokymu. Mokiniams buvo pateikiamos užduotys, kuriose būtina kūryba, vaizduotė, smalsumas, loginis ir kritinis mąstymas.

Trečiokai susipažino su algoritmavimo ir programavimo pagrindais, geometrijos ir statistikos pradmenimis, matavimais, mokėsi pritaikyti išmoktas lietuvių kalbos ir matematikos taisykles, dalyvavo ,,Olympis“ konkurse, ,,Kings“ olimpiadose, Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse.

Nuotolinio mokymo(si) metu užsiėmimai persikėlė į virtualią erdvę. Mokiniai žaidė mokomuosius žaidimus vaikams skirtuose portaluose: mokinukai.lt, pinigenai.lt, matematikosekspertas.lt, išmaniejirobotai.lt, gamtukai.lt ir t.t.

Mokytoja Aušra Adomaitytė

Komentavimo galimybė išjungta.