Helovinas padeda mokytis užsienio kalbų

Užsienio kalbų mokytojos Daiva Dijokienė ir Zita Gramailienė džiaugiasi bendradarbiavimu su gimnazijos mokinių taryba, visais mokytojais ir mokiniais, nusprendusiais išradingai ir nuotaikingai paminėti  Helovino šventę.

Mokiniai per užsienio kalbų pamokas visą savaitę vykdė įvairius projektinius darbus apie Heloviną. Vieni  rinko ir apibendrino informaciją apie šios šventės ištakas ir simbolius, domėjosi, kaip Helovinas paminimas Europoje, JAV, Brazilijoje ir Meksikoje. Kiti gilinosi į tradicinių Helovino patiekalų gamybos ypatumus ir surinkta informacija dalinosi ne tik su bendraklasiais, bet  ir su visais gimnazijos mokiniais. Mažieji su malonumu spalvino Helovino veikėjus, sprendė kryžiažodžius ir išmoko daug naujų angliškų žodžių.

Helovino šventė padėjo mokytis ne tik anglų, bet ir rusų kalbos. Šeštokams buvo įdomu sugalvoti ir užrašyti  savo  iliustracijų rusiškus pavadinimus. Vos prieš du mėnesius pradėta mokytis rusų abėcėlė  ir raidžių rašyba daugeliui jau gana lengvas riešutėlis.

Tie mokiniai, kurie  nespėjo pasitikrinti savo žinių apie Helovino šventę žaisdami Helovino Kahoot‘ą ar žiūrėdami dokumentinius filmus anglų ir rusų kalbomis, informaciją galėjo rasti mokyklos erdvėse eksponuojamuose plakatuose.

Mokytojos Daiva Dijokienė ir Zita Gramailienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.