I respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA-@“

Prasidėjus nuotoliniam mokymui kilo poreikis nutrūkusį jaunųjų muzikantų koncertinį bei konkursinį gyvenimą perkelti į kitą erdvę. Kauno 1-oji muzikos mokykla ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija ryžosi suorganizuoti pirmąjį tokio tipo konkursą Lietuvoje.

Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 video pasirodymų, kuriuose konkurso vertinimo komisija išvydo 606 dalyvius. Nors konkurse galėjo dalyvauti visi instrumentalistai bei įvairių sudėčių instrumentiniai ansambliai, aktyviausiai į jį įsitraukė pianistai ir stygininkai.

Atskirose konkurso kategorijose dalyvavo ir trys mūsų gimnazijos akordeonistai. Miglė Dambrauskaitė ir Motiejus Dudnikas laimėjo 1-ąsias vietas, Orinta Lukauskaitė ‒ 2-ąją vietą. Konkurso vertinimo komisijoje drauge su žymiais Lietuvos pedagogais ir atlikėjais pianistais ir stygininkais dirbo akordeonistas Augustinas Rakauskas.

Konkurso organizatoriai tiki, kad respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „MUZIKA-@“ taps tradiciniu  ir sekančiais metais sulauks tokio pat gausaus dalyvių skaičiaus.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.