„ITALIA AWARD” – tarptautinis akordeonistų konkursas Italijoje, Roseto mieste

Pasibaigus mokslo metams jaunieji Šiaulių miesto akordeonistai išvyko į tarptautinį akordeonistų konkursą Italijoje. Šis konkursas Roseto mieste vyko jau 8 kartą. Konkurso organizatorius ir direktorius akordeonistams gerai pažįstamas atlikėjas, kompozitorius ir pedagogas  Renzo Ruggieri. Jame varžėsi įvairaus amžiaus jaunieji atlikėjai iš Italijos, Lietuvos, Baltarusijos, Makedonijos, Suomijos, Rusijos  „Student“, „Contertist“  ir „Project“ kategorijose. Šiaulių miesto akordeonistus konkurse sėkmingai atstovavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir „Dainų“ muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Mokytojos Marytės Markevičienės mokinė Austėja Adomaitytė konkurse dalyvavo dviejose kategorijose. „Student-E“ kategorijoje ji laimėjo 1-ascoluto premiją, o kategorijoje „Contertist-junior“ – 2 vietą.

1 vietą konkurse kategorijoje „Student-C“ laimėjo mokytojos Daivos Vasauskienės mokinė Karolina Stasiūnaitė.

2 vietas konkurse laimėjo mokytojos Marytės Markevičienės mokinė Aistė Norbutaitė  „Student-D“ ir mokytojos Daivos Vasauskienės mokinė Beatričė Liutkutė „Student-C“ kategorijose.

Mokytojo Jono Markevičiaus mokinė Viktorija Švobaitė „Student-F“ kategorijoje pelnė 3 vietą.

Gimnazijos akordeonistai džiaugiasi turėję galimybę gražiai užbaigti mokslo metus ir pradėti vasaros atostogas, dalyvauti konkurse ir laimėti, keliauti ir pamatyti bei mėgautis Adrijos jūros pakrantėmis.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.