Jaunieji muzikai – Lietuvos kultūros ateitis

Lietuvos muzikų rėmimo fondas ypatingą dėmesį skiria jaunųjų talentų globai, būsimųjų menininkų ugdymui. Kiekvienais metais jų iniciatyva tarptautinių konkursų laureatai yra pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Kovo 6 dieną valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė apdovanojo dvidešimt devynis konkursų nugalėtojus, 2018 metais užėmusius pirmąsias ir Grand Prix vietas arba iškovojusius specialiuosius prizus tarptautiniuose konkursuose Austrijoje, Italijoje, Kanadoje, Lenkijoje, Turkijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. Lietuvos Respublikos Prezidentės sveikinimus priėmė ir iškilmėse dalyvavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai Jonas Vozbutas ir Orinta Lukauskaitė.

Sveikindama laureatus Prezidentė pabrėžė, kad „šie muzikų laimėjimai – geriausias įrodymas, kokia turtinga Lietuva savo talentais. Kiekvieną kartą girdint apie muzikams skirtus įvertinimus, aplanko džiaugsmo ir pasididžiavimo jausmas“. Šalies vadovė pabrėžė, kad jaunieji muzikai – tai Lietuvos kultūros ateitis. Prezidentė palinkėjo kantrybės, darbštumo ir sėkmės koncertuojant šalies ir viso pasaulio muzikos salėse.

Apdovanotųjų vardu dėkojo mūsų gimnazijos moksleivis Jonas Vozbutas.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.