JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ MEISTRIŠKUMO STOVYKLA

AGATA – tai organizacija, įgyvendinanti atlikėjų bei muzikos įrašų gamintojų teises ir išduodanti licencijas muzikos naudotojams. Organizacija jau ketvirtą kartą rengia jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovyklą, kurioje kasmet susirenka per 25 penkiolikos – dvidešimties metų amžiaus talentingų muzikantų. Šį kartą, prie Platelių ežero vykusioje stovykloje, jaunimas buvo suskirstytas į šešias grupeles. Joms vadovavo žymūs Lietuvos muzikai – D.Rudis, E.Armonas, D. Aleksa, L.Janušaitis,S.Petreikis,A.Kulikauskas.
Rugpjūčio 20-30 dienomis vykusioje stovykloje skirtingus muzikos stilius atstovaujančios grupelės su vadovais muzikavo, kūrė, turėjo paruošti programą būsimiems koncertams. Rytinė mankšta, žymių žmonių paskaitos, meistriškumo pamokos, repeticijos grupėse, vakariniai koncertai, linksmybės, improvizavimas kartu iki išnaktų, tai šios stovyklos kasdienybė. Puikias paskaitas ir meistriškumo pamokas vedė : V.Rutkūnas, D.Razauskas, R.Kazlas I.Dirgelaitė, L.Švirinas,
V. Muktipavels, R.Vaičiutė, P.Vyšniauskas, A.Novikas, B.Bublytė, grupių vadovai ir kiti žymus savo srities profesionalai. Stovykla labiau orientuota į grupinį muzikavimą, jazzo improvizaciją, tai dar labiau suartina jaunuosius atlikėjus.

Laisvu metu buvo galimybės burtis papildomoms grupelėms, savo noru kurti ir atlikti naujus kūrinius. Stovyklos veiklą vainikavo paruošti du koncertai. Plateliuose Oginskių dvaro salėje ir Klaipėdoje jūros šventėje. Po koncerto, kupini geros kūrybinės energijos, jaunieji  stovyklos           atlikėjai        atsisveikino   ir                      išsiskirstė.
Tadas  džiaugiasi turėjęs galimybę dalyvauti šioje stovykloje, įgijęs daug naujos patirties, susipažinęs su perspektyviais Lietuvos jaunaisiais atlikėjais ir gerai praleidęs laiką.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.