Kai veiklų netrūksta…

Paskutinėmis lapkričio dienomis gimnazijos akordeonistai turėjo daug įdomių ir įvairių veiklų, todėl labai greitai ir nepastebimai prabėgo šis savaitgalis.

Šiais metais jau 15-ąjį kartą buvo vykdoma dalyvių atranka į LRT televizijos visuomeninį projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Projektą inicijuoja Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kartu su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Mūsų Ia gimnazijos klasės mokinys Motiejus Dudnikas praėjo atranką ir lapkričio 24 dieną buvo pakviestas į devintokų filmavimą. Į sostinę jis vyko ir žaidime dalyvavo drauge su puikiai nusiteikusia ir draugiška bendraklasių palaikymo komanda.

Lapkričio 25 dieną mes skubėjome į kasmetinį Šiaulių UNESCO klubo renginį, kuriame koncertavo akordeonistų kvartetas ir metinei klubo premijai nominuotas Jonas Vozbutas. Šiais metais premija buvo įteikta jaunai choreografei.

Tą pačią dieną Motiejus Dudnikas dalyvavo Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuoto projekto  „Šiaurės pašvaistė“ finaliniame renginyje Šiaulių kultūros centre. Praėjęs atranką Motiejus rugsėjo 24 d. dieną dalyvavo pirmajame, o spalio 8 d. ‒ antrajame projekto etapuose. Nors į projekto finalinį etapą nepateko, Motiejus sulaukė organizatorių kvietimo pradėti baigiamąjį koncertą, kurio metu  kartu su Šiaulių bigbendu atliko Renzo Ruggieri „Roma tango“. Jaunajam atlikėjui tai buvo nauja ir didelė patirtis.

Lapkričio 25-oji įsimintina ir susitikimu su puikiu Ukrainos atlikėju Igor Sayenko. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija organizavo atlikėjo koncertą mūsų mieste.

Lapkričio 26 dieną Jonas Vozbutas dalyvavo kasmetinėje M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ perklausoje Kauno filharmonijos salėje. Jonas jau septintą kartą iš eilės tapo fondo stipendininku. Dalyvavimas fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ veikloje leidžia jauniesiems atlikėjams pasirodyti didelėse scenose, muzikuoti drauge su geriausiais šalies kolektyvais ir solistais, siekti savo svajonių išsipildymo.

Kaip ir kasmet, besibaigiant kalendoriniams metams, veiklų vis daugėja. Norisi pasidžiaugti savo mokinių entuziazmu ir noru visur suspėti, visur dalyvauti.

Akordeono metodinės grupės pirmininkė Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.