Kaip pirmokai ir antrokai „Laimės pasagos“ ieškojo

Permainingą vasario 12-osios rytą mūsų gimnazijos pirmokai ir antrokai išsiruošė į Kurtuvėnų regioninį parką. Mus pasitiko gidė Lina, kuri kiekvienam įteikė paslaptingo laiško aprašymą. Vaikai turėjo surasti vežiko Antano paslėptą „Laimės pasagą“. Keliaudami pagal senovinio žemėlapio nuorodas, sekdami paukščio pėdomis, surašydami į langelius skaičius atitinkančias raides, leidomės į paieškų kelionę. Kelias vedė pro arklides, kalnelį, oficiną, rūmų griuvėsius, turgaus aikštę, Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią, kleboniją, sodininko namelį, kroketo aikštę, svirną… Sudėlioję žodžius „Ratinės kampė“ sėkmingai suradome laimės pasagą.

Milžinų lankytojų centre mokiniai susipažino su ekspozicija „Kraštovaizdžio įvairovė“. Išklausė ne vieną legendą apie milžinus ir jų supiltus kalnus, apie upių ir ežerų atsiradimą. Supylus iš smėlio kalną, stebėjo ugnikalnio išsiveržimą, pažino ir dėliojo gyvūnus bei augalus magnetinėje lentoje, paliko savo įspaudus sienoje iš pagaliukų, atliko kitas smagias užduotis.

Radę laimės pasagą, susipažinę su kraštovaizdžio įvairove, mokiniai turėjo galimybę pažinti žirgus Gyvojo žirgo muziejuje, pajodinėti. Kupini gerų emocijų grįžome į mokyklą, kur savo įspūdžius papasakojome piešiniais.

Pradinių klasių mokytojos Jolanta Butenienė ir Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.