Kalėdinis koncertas

Gruodžio 13 dieną gimnazijos salėje vyko papildomo mokymo skyriaus mokinių koncertas. Norinčiųjų koncertuoti buvo tiek daug, kad net teko trumpinti programą… Koncerto vedančioji mokytoja Raimonda Sližienė supažindino klausytojus su atlikėjais ir jų atliekamais kūriniais.

Šis skyrius gimnazijoje buvo įkurtas 1990 metais ir vykdo neformaliojo vaikų švietimo programas. Tačiau šie mokslo metai – paskutinieji egzistavimo metai. Tad vasaros pradžioje atsisveikinsime su jo paskutine 24-ąja laida.

Koncerte pasirodė įvairių konkursų laureatės: pianistė Gretė Masėnaitė, smuikininkė Eneli Klumbytė, violončelininkė Ūla Rakickaitė, akordeonistė Emilija Prascevičiūtė ir kt. Žiūrovų simpatijų susilaukė ir vienas berniukas, tai Naglis Klungevičius. Jis groja mušamaisiais instrumentais, bet jam nesvetimas ir akordeonas…

Koncerte pasirodę mokiniai žiūrovams paliko daug malonių akimirkų. Atlikėjai ir jų mokytojai  Virginija Daugirdaitė, Violeta Daknienė, Lidija Bražaitė, Laimutė Mameniškytė, Marytė Minčiūnienė, Živilė Stanelienė, Olga Popova, Raimonda Sližienė, Aurimas Povilaitis buvo apdovanoti rėmėjų dovanėlėmis.

Mokytoja Nijolė Vaičiulienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.