Kamerinio orkestro koncertas Rėkyvoje

Keturis mėnesius Šiaulių valstybinės kolegijos studentai vykdė projektą Rėkyvos savarankiško gyvenimo namuose. Projektą užbaigė su klasikinės muzikos koncertu, kuriame su savo programa dalyvavo ir mūsų gimnazijos kamerinis orkestras koncertas. Kartu su orkestru, kuriam vadovauja mokytoja Marytė Minčiūnienė, koncertavo ir solistai – Kristupas Bauža (mokytoja Beata Smiltinikienė) ir Kornelija Morkevičiūtė  (mokytoja Lidija Bražaitė).

Šis renginys, tai ne tik dovana senjorams artėjančių švenčių proga, tai ne tik gimnazistų koncertinė praktika. Apsilankymas senjorų namuose – tai ir gyvenimiška patirtis muzikuojančiam jaunimui.

Prieš 10 metų teko koncertuoti Švedijoje, Kristianštadto miesto senjorų savarankiško gyvenimo namuose. Tada stebėjomės tokios įstaigos infrastruktūra, paslaugų ir aptarnavimo kokybe. Ten senjorai ne tik skaniai valgydinami, turiningai leidžia laisvalaikį, švarutėliai ir net su makiažu ir šukuosenomis laukia koncertų kelis kartus per savaitę. Šiandien galime didžiuotis, kad ir mūsų mieste yra europinio lygio senjorų namai, kuriuose miela lankytis ir džiaugtis paslaugų kokybe.

Pasidžiaugę aplinka ir sąlygomis, ne vienas iš mokinių juokavo, kad visai norėtų čia sugrįžti ir apsigyventi kambarėlyje su nuostabiu vaizdu į Rėkyvos ežero tolius… po kokių 60–70 metų.

Styginių instrumentų metodinės grupės pirmininkė Marytė Minčiūnienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.