Kanklininkus lydėjo sėkmė tarptautiniame konkurse Latvijoje

Lapkričio 13‒15 d. Limbažų mieste Latvijoje įvyko penktasis tarptautinis festivalis „Kuoklė ir giminingi Baltijos jūros regiono instrumentai“, kurio metu pirmą kartą suorganizuotas solistų konkursas. Projektą nuotoliniu būdu rengė Limbažų kultūros centras ir Latvijos asociacija „Kuoklė“. Konkurse savo jėgas išbandė jaunieji atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos. Atlikėjus vertino tarptautinė žiuri.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos kanklininkus šiame konkurse lydėjo sėkmė: savo amžiaus grupėse 7 klasės mokinė Augustė Gegeckaitė (mokytoja R. Vaišnorienė) pelnė I laipsnio laureato diplomą, o II gimnazijos klasės mokinių Emilijos Tomašūnaitės (mokytoja R. Vaišnorienė) ir Modesto Ulberkio (mokytoja R. Marozienė) pasirodymai buvo įvertinti konkurso Grand Prix apdovanojimais.

Festivalio, kuriame dalyvavo liaudies instrumentų atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Olandijos, Rusijos, Ukrainos, programoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos kanklių trio: Modestas Ulberkis, Emilija Tomašūnaitė ir Karolina Tumėnytė, mokyt. R. Vaišnorienė.

Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojus bei dėkojame gimnazijos IT specialistui Žilvinui Simeliui už pagalbą rengiant konkurso įrašus.

Mokytoja Regina Vaišnorienė

 

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.