Ketvirtokų kalėdiniai renginiai

Gruodžio 18 dieną ketvirtokai su savo tėveliais ir sesutėmis rinkosi į šventinį vakarą Žaliūkių malūnininko sodyboje. Mus pasitiko sodybos šeimininkė, kuri papasakojo apie senąsias Kūčių ir Kalėdų tradicijas bei papročius. O labiausiai laukėme tos akimirkos, kai galėjome savo rankomis kočioti tešlą, pjaustyti ją mažais gabaliukais, dėti į skardas ir šauti į krosnį. Kol kūčiukai kepė, klausėmės įvairių burtų, patys sakėme linkėjimus, atlikome užduotėles. O jau tų kūčiukų gardumėlis! Ne vienas užsirašėme receptą.

O paskutinę 2018 metų mokslo dieną klasėje vyko talentų šou. Išsitraukėme burtus ir pradėjome… Gabrielė Razgutė pristatė savo fotografuotas nuotraukas, suskambėjo puikus smuikininkių Monikos ir Deimantės duetas, savo kūrybos eiles deklamavo Nida, o Ugnė pamėgdžiojo įvairių gyvūnų balsus. Mantė atliko du kūrinius, susipažinome su operos žanru, Povilas Tautkus pademonstravo proto bei rankų miklumą su kortomis, Austėja Janauskytė akordeono garsais privertė visus pajudėti. Auksė mūsų pilvus palepino pačios keptais bei įpakuotais keksiukais, Karolina deklamavo eilėraštį apie gruodį, na, o kol Paulius griežė smuiku, savo dailės darbus pristatė Ema. Nustebino dar vienas Elzės (ukulelė) ir Deimantės atliekamos kalėdinės dainos duetas, Elzė dar pristatė savo paveikslus bei nuostabius meduolius su karameliniais langeliais. Karina pademonstravo savo piešinių albumą, o Majus paruošė klasiokų pusatestatį „Mano klasė sapne“, Viltė pristatė kryželiu siuvinėtą darbelį, smagu, kad tai tapo šeimos tradicija. Talentų šou pabaigoje skambėjo Mortos, Danielės ir Arijaus pianinu atliekami kūriniai. Be galo džiaugiuosi savo kūrybingais, nuoširdžiais, atsakingais ketvirtokais. Likau be galo sužavėta ir nustebinta.

Pasidžiaugę vieni kitų talentais, nepagailėję kiekvienam komplimentų, suskubome atlikti paskutinį besibaigiančių metų darbą – pasigaminti tikro vaško žvakes, kaip šviesos ir šilumos simbolį, kuris per gražiausias metų šventes suburs visas šeimas.

Pradinių klasių mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.