Kitoks finalas – kitoks ir baigiamasis koncertas

Štai ir nuskambėjo paskutinieji XIII tarptautinio akordeono muzikos festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ garsai. Nebuvo didelių salių, nebuvo šimtų klausytojų, nebuvo svečių iš kaimyninių šalių, tačiau dauguma numatytų renginių įvyko. Deja, jie buvo kitokie nei planuota. Teko keisti erdves, mažinti atlikėjų skaičių, atsisakyti didelių kolektyvų dalyvavimo programose. Norisi tikėti, kad programos su numatytais tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ ir chorų koncertais turės galimybę skambėti ateityje.

Džiaugiamės Šiaulių miesto gimtadienio šventės metu įvykusiu ansamblių paradu „Crazy accordeon“, virtualioje erdvėje organizuotu tarptautiniu jaunųjų atlikėjų konkursu. Pavyko suorganizuoti ir du svečių koncertus.

Festivalio baigiamasis koncertas buvo organizuotas virtualioje erdvėje. Jo programoje dalyvavo gimnazijos buvę mokiniai Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentai Rūta Klungevičiūtė, Aistė Norbutaitė ir Mantas Lukauskas. Savo muzikavimu jie pasveikino jaunųjų atlikėjų konkurso dalyvius. Koncerte dalyvavo ir visų amžiaus grupių laureatai, gavę aukščiausią komisijos įvertinimą.

Festivalio organizatoriai Daiva Vasauskienė, Marytė Markevičienė ir Jonas Markevičius dėkoja gimnazijos administracijai, kolegoms, IT specialistui už pagalbą organizuojant ir sudarytas sąlygas pravedant XIII tarptautinį akordeono muzikos festivalį-konkursą „Linksmasis akordeonas“.

Maloniai kviečiame paklausyti baigiamojo koncerto įrašo.

Marytė Markevičienė

 

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.