Koncertas Mamytėms

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tai diena, kai dėkojame mamoms už meilę, už pasiaukojimą, už motinystės stebuklą. Nors gražių žodžių ir gėlių mamos nusipelno kasdien, tačiau ši diena yra ypatinga. Ji kupina gerumo, vaikų juoko, džiaugsmo ašarų, dainų ir muzikinių garsų…

Karantinas ir pandemija Lietuvoje pakeitė mums visiems įprastą kasdienybės ritmą ir padiktavo naujas bendravimo sąlygas. Balandžio 30 dieną, pirmą kartą mokytojos Daivos Vasauskienės pedagoginio darbo istorijoje, įvyko netradicinis jos mokinių koncertas virtualioje erdvėje, skirtas brangioms Mamytėms. Pačius gražiausius ir šilčiausius muzikinius garsus ir piešinius dalino pirmokėliai Adrija Bieliūnaitė ir Aleksas Katkus. Prie sveikinimų prisijungė Alekso brolis Jonas Katkus, kurio mokytoja Marytė Markevičienė. Spalvingu ir jautriu grojimu pradžiugino Domas Ruseckas ir jo brolis Nojus, sesės Janauskytės – Gabija, Austėja ir Medeina, Austėja Petrulytė. Koncertą vainikavo dvyliktokės Beatričės Liutkutės pasirodymas.

Visiems savo šauniems mokiniams nuoširdžiai dėkoju už muzikavimą, o mamytėms – už palaikymą bei dalyvavimą šventiniame koncerte.

Šis gražus renginys – tai didžiulis iššūkis tiek mokytojai, tiek jauniesiems atlikėjams bei mamytėms. Tikiuosi, kad kitokios koncertų formos ir būdai bus vertinga ir nauja patirtis mums visiems, o gražus vaikų muzikavimas, geros emocijos, bendrystė ne tik džiugins visų širdis, bet ir padės greičiau įveikti viruso baimę ir nugalėti klastingą ligą.

Mokytoja Daiva Vasauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.