Koncertas Naujojoje Akmenėje

Vasario 26 d. Naujosios Akmenės kultūros centre įvyko koncertas, skirtas Naujosios Akmenės muzikos mokyklos 55-erių metų sukakčiai. Koncertavo N. Akmenės muzikos mokyklos mokytojos Loretos Rimkuvienės paruošti kanklininkai ir mūsų gimnazijos mokiniai: Ugnė Džiovelytė, Gediminas Barauskis (mokytojas A. Bernotas, koncertmeisterė L. Filimonenko), Liveta Galvelytė ir Justina Petrauskytė, liaudies instrumentų ansamblis (mokytoja R. Vaišnorienė), Rūta Budreckaitė (mokytoja R. Marozienė), Ignas Bruveris (mokytoja M. Markevičienė), Liutauras Suvorovas ir Liudvikas Suvorovas (mokytoja B. Smiltinikienė), Augustė Andrijauskaitė, Žygimantas Valiukas ir liaudiškos muzikos ansamblis „Jovarėlis“ (vadovės R. Vaišnorienė ir R. Daukantaitė).

Renginį iniciavo mūsų abiturientė, buvusi N. Akmenės muzikos mokyklos mokinė, Rūta Budreckaitė, kuri koncerte ne tik grojo kanklėmis, bet ir Ž. Valiukui pritariant gitara atliko savo kūrybos dainą. Klausytojus taip pat pradžiugino Rūtos bei Gabijos Roraitės, kuri taip pat yra N. Akmenės muzikos mokyklos kanklių specialybės absolventė, muzikavimas ansamblyje kartu su savo buvusiomis kolegėmis ir mokytoja L. Rimkuviene.

Emocijų ir geros nuotaikos kupiną koncertą vedė mūsų gimnazijos mokytoja Regina Marozienė ir N. Akmenės muzikos mokyklos mokytojas Valdas Bogavičius.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.