Koncertas ,,Sugrįžimai”

 

Balandžio 24 dieną gimnazijos mokiniai koncertavo Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pušelė“.  Koncertą surengti paskatino tėvelių noras parodyti buvusiems draugams ir pedagogams, ko jų vaikai išmoko mūsų gimnazijoje. Atlikėjai pristatė muzikos instrumentus, dalinosi įspūdžiais apie mokyklą, prisiminė linksmai darželyje praleistas dienas. Visi koncertavę mokiniai džiaugėsi galimybe vėl aplankyti  savo auklėtojas, pabėgioti po puikiai tvarkomą darželio teritoriją, pabendrauti su draugais.

Mokinius lydėjo mokytojai Zigmas Drakšas ir Aurimas Povilaitis, kurie padėjo mokiniams nugalėti baimę, drąsino pasitikėti savo jėgomis. Koncerte dalyvavo Tautvydas Keras, Paulius Ubartas, Melita Ožolaitė, Esra Sofija Kart, Gustė Gegeckaitė, Davies Oksana Zukaitė, Ausma Motiejūnaitė, Austėja Jankauskytė, Medeina Jankauskytė, Juozas Žaliukas ir Kamilė Kaučikaitė. Renginys buvo naudingas visiems dalyviams. Klausytojai susipažino su muzikos instrumentais, išgirdo gyvą jų skambesį, o atlikėjai įgijo sceninės patirties, aplankė buvusį darželį, susitiko su darželio darbuotojais.

Dėkojame mokytojams, kurie parengė mokinius, nes tai puiki galimybė skatinti vaikus muzikuoti. Koncertuodami darželiuose mes ieškome menui gabių mokinių, skatiname domėtis mūsų pasiekimais.

Mokytoja Nijolė Vaičiulienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.