Koncertas-susitikimas „Laiko sąskambiai“

Lapkričio 17 d. gimnazijos salėje į susitikimą-koncertą „Laiko sąskambiai“ rinkosi buvę mokytojos Marijos Kaubrienės mokiniai. Skambėjo fortepijoninė muzika, kurią atliko IIIa gimnazijos klasės mokinys Augustinas Samuilis, abiturientė Martyna Vedeckytė grojo ne tik solo, bet ir su savo mokytoja. Keletą savo kūrybos dainų atliko dainų autorė ir atlikėja Ieva Narkutė, o Medeinė Mickevičiūtė paskambino porą kompozitoriaus Balio Dvariono kūrinių.

Muziką keitė nuoširdūs prisiminimai apie metus, praleistus prie fortepijono, mokantis konservatorijoje ir jos papildomo mokymo skyriuje. Buvusių mokinių ir mokytojos Marijos prisiminimus papildė nuotraukos ir filmuota koncertų medžiaga,  net 7-iuose  albumuose užfiksuota ilgametė mokytojos ir jos mokinių veikla.

Svečiai pasidžiaugė puikiomis gimnazijos patalpomis bei sąlygomis jose mokytis. Ačiū direktorei Reginai Marozienei už buvimą kartu ir dėmesį svečiams, IT specialistui Žilvinui Simeliui už aparatūros paruošimą ir dailės mokytojai Janinai Budrienei už skoningos afišos sukūrimą.

Mokytoja Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.